Prehliadaním našej webovej lokality súhlasíte s tým, že môžeme používať súbory cookie na zabezpečenie jej plnej funkčnosti a analýzu návštevnosti ( viac informácií ).

Fiber-laserové rezacie centrum
ENSIS-3015 AJ

Produkt z kategórie: Laserové rezacie centrá

Plynulé rezanie materiálu rôznej hrúbky

Fiber-laserový stroj ENSIS AJ s výkonom 2000W dokáže rezať oceľ až do hrúbky 25 mm (v závislosti od kvality materiálu). Stroj je vybavený systémom automatickej modulácie a nastavenia laserového lúča v závislosti od hrúbky rezaného materiálu. Vďaka tomuto systému vyvinutého spoločnosťou AMADA môže proces rezania prebiehať bezobslužne a prakticky bez prerušenia.
ENSIS AJ je ideálnym riešením pre rezanie železných a farebných kovov ako sú nerezová oceľ, hliník, meď, mosadz alebo titán. Fiber-laserový stroj ENSIS AJ je možné doplniť o plneautomatickú jednotku pre nakladanie materiálu/vykladanie výpalkov, čím sa jeho produktivita a prínos pre zákazníka ešte zvýši.

Ovládací panel AMNC 3i NC

Ovládací panel AMNC 3i NC s dotykovým displejom umožňuje rýchlu a jednoduchú obsluhu fiber-laserového stroja ENSIS AJ, a zároveň zobrazovanie všetkých dôležitých parametrov výrobného procesu.

Viac informácií nájdete v prospekte na stiahnutie.

Na základe Vášho dopytu Vám obratom zašleme kontrétnu cenovú ponuku na vybraný stroj s príslušným základným technickým popisom. Neváhajte nás kontaktovať.

Ďalšie produkty

Prezrieť ďalšie produkty z kategórie: Laserové rezacie centrá.

Certifikácia
STN EN ISO 9001:2016