Prehliadaním našej webovej lokality súhlasíte s tým, že môžeme používať súbory cookie na zabezpečenie jej plnej funkčnosti a analýzu návštevnosti ( viac informácií ).

Laserové rezacie centrum
FO 3015 MII NT

Produkt z kategórie: Laserové rezacie centrá

Charakteristika

Laser FO 3015 M II NT je stroj novej generácie. Výstup z lasera môže byť riadený veľmi presne v celom rozsahu výkonu, dosiahnuté výsledky rezania sú oveľa lepšie ako predtým, veľmi rýchly nábeh do maximálneho výkonu a nízku spotrebu energie pri „Stand–by“. Minimálna drsnosť a kvalita rezu už následne nevyvoláva potrebu ďalšieho opracovania, čo spolu so zvýšenou rýchlosťou a ponúka optimálnu variantu pre rezanie.

V tých prípadoch keď je rezanie problematické funkcia "Intelligent Cut Control" (ICC) zabezpečuje, že rez je stabilný a kvalitný.

Celý proces rezania vrátanie prepalu materiálu je monitorovaný a diagnostikou automaticky korigovaný a optimalizovaný.

Prídavná skladovacia vež z nakládkou a vykládkou resp. prepojenie na sklad môže byť vhodnou variantou pre toto vysokovýkonné zariadenie.

Viac informácií nájdete v prospekte na stiahnutie.

Na základe Vášho dopytu Vám obratom zašleme kontrétnu cenovú ponuku na vybraný stroj s príslušným základným technickým popisom. Neváhajte nás kontaktovať.

Ďalšie produkty

Prezrieť ďalšie produkty z kategórie: Laserové rezacie centrá.

Certifikácia
STN EN ISO 9001:2016