Prehliadaním našej webovej lokality súhlasíte s tým, že môžeme používať súbory cookie na zabezpečenie jej plnej funkčnosti a analýzu návštevnosti ( viac informácií ).

Laserové rezacie centrum LC ALPHA

Produkt z kategórie: Laserové rezacie centrá

Charakteristika

štvrtá generácia laserového rezacieho centra LC ALPHA ponúka zlepšený rezací systém ktorý bol značne prepracovaný a optimalizovaný. Nová rezacia hlava, nový multimediálny systém riadenia AMNC a ostatné inovácie boli vedené s cieľom maximálnej produktivity a kvality.

Zvýšenie rýchlosti rezu, jednoduchá výmena šošovky a trysky robí zo stroja výborný prostriedok na kvalitné rezanie všetkých typov materiálov. Efektívnosť pracovného procesu môže byť tiež zvýšená prídavným nakladacím a vykladacím zariadením.

Laserové rezacie centrum LC ALPHA je ponúkané vo variante s 2500W a 4000W rezonátorom. Inovatívny systém riadenia je veľmi jednoducho ovládateľný pričom je celkovo používaný pre vysekávacie stroje, laserové centrá a ohraňovacie lisy. Jednoduché ovládanie poskytuje výrzne znižovať operačné chyby a potrebu dlhého zaškolovania obsluhy.

Viac informácií nájdete v prospekte na stiahnutie.

Na základe Vášho dopytu Vám obratom zašleme kontrétnu cenovú ponuku na vybraný stroj s príslušným základným technickým popisom. Neváhajte nás kontaktovať.

Ďalšie produkty

Prezrieť ďalšie produkty z kategórie: Laserové rezacie centrá.

Certifikácia
STN EN ISO 9001:2016