Prehliadaním našej webovej lokality súhlasíte s tým, že môžeme používať súbory cookie na zabezpečenie jej plnej funkčnosti a analýzu návštevnosti ( viac informácií ).

Laserové rezacie centrum LC F1 NT

Produkt z kategórie: Laserové rezacie centrá

Charakteristika

Spojenie označenia so špičkou technologického vývoja automobilového priemyslu je však pri porovnaní technickej úrovne, spracovania, poskytovaného užívateľského komfortu a variability viac ako oprávnené.

Všetky tri osi stroja obsahujú lineárne pohony, čo s príslušenstvom pre automatickú výmenu šošoviek, možnosti rezania plechu od 0,8mm do 20mm jednou šošovkou, možnosti rezania s chladením rezu vodou a ďalšie, je pre zákazníka mimoriadne zaujímavé. Variabilita výkonu rezonátora až do 6000W dáva laseru možnosť pokrytia prakticky celej šírky potrieb rezania jednotlivých materiálov.

Následne možnosť automatizácie, napr. spojenie stroja s skladovým logistickým systémom je veľmi dôležitým prvkom flexibility systému pri snahe neustáleho znižovania nákladov na výrobu.

Viac informácií nájdete v prospekte na stiahnutie.

Na základe Vášho dopytu Vám obratom zašleme kontrétnu cenovú ponuku na vybraný stroj s príslušným základným technickým popisom. Neváhajte nás kontaktovať.

Ďalšie produkty

Prezrieť ďalšie produkty z kategórie: Laserové rezacie centrá.

Certifikácia
STN EN ISO 9001:2016