Prehliadaním našej webovej lokality súhlasíte s tým, že môžeme používať súbory cookie na zabezpečenie jej plnej funkčnosti a analýzu návštevnosti ( viac informácií ).

Fiber-laserové rezacie centrum
LCG-3015 AJ

Produkt z kategórie: Laserové rezacie centrá

Dokonalé spojenie nízkej spotreby energie a vysokej produktivity

Spoločnosť AMADA, ako priekopník laserových rezacích strojov, uvádza laserový rezací stroj s priamym pohonom LCG-AJ. Tento stroj na rezanie fiber-laserom prináša vyššiu efektivitu a rýchlosť spracovania použitím vozíka rezacej hlavy so zníženým ťažiskom a najnovším pohybovým systémom, ktorý obsahuje motory s vysokým krútiacim momentom a skrutkovým ozubením. Stroj v kombinácii s fiber-laserovým oscilátorom navrhnutým spoločnosťou AMADA zvyšuje rýchlosť spracovania a produktivitu, vrátane schopnosti ľahko spracovávať rôzne materiály s nerovným povrchom.

Úspora energie a zníženie nákladov

Fiber-laser v porovnaní s klasickým laserom na báze CO2 svojou konštrukciou a vlastnosťami drasticky redukuje náklady na údržbu oscilátora a optických častí. Fiber-laser má až 3x vyššiu energetickú účinnosť ako CO2 laser.

Vysokokvalitné spracovanie reflexných materiálov

Fiber-laser má kratšiu vlnovú dĺžku a je 3-4 krát ľahšie absorbovaný ako tradičné lasery CO2. To umožňuje kvalitné spracovanie reflexných a ťažko spracovateľných materiálov, ako je hliník, mosadz, meď a titán.

Všeobecná charakteristika

  • Vysoká rýchlosť spracovania tenkých a stredne hrubých materiálov.
  • HS rezacia hlava umožňuje rezať aj povrch, ktorý nie je dokonale plochý.
  • Systém rýchlomeniteľných šošoviek rezacej hlavy.
  • Olejový postrek rezaných plôch zabezpečí vysokú kvalitu rezu.
  • Autofocus systém pre automatické nastavenie optimálnej ohniskovej vzdialenosti vhodnej pre konkrétny rezaný materiál.
  • Systém OVS IV pre kontrolu a optimalizáciu procesu rezania.
  • Voliteľne môže byť zariadenie vybavené systémom čítačky čiarových kódov pre rýchlu rekonfiguráciu celého stroja podľa parametrov z riadiaceho PC.

Viac informácií nájdete v prospekte na stiahnutie.

Na základe Vášho dopytu Vám obratom zašleme kontrétnu cenovú ponuku na vybraný stroj s príslušným základným technickým popisom. Neváhajte nás kontaktovať.

Ďalšie produkty

Prezrieť ďalšie produkty z kategórie: Laserové rezacie centrá.

Certifikácia
STN EN ISO 9001:2016