LC-C1 AJSERIES

  • Lepšia kvalita a menšie náklady oproti kombi strojom s CO2
  • Ľahké ovládanie a jednoduché nakladanie materiálu
  • Veľká kapacita veže
  • K dispozícii 4 závitovacie stanice


Prospekt LC-C1 AJ (EN)
LC-C1 AJ

Kombinácia elektrického servomotora a lasera vyvinutého spoločnosťou AMADA. Inovatívny dizajn kabíny stola zmenšuje plochu stroja a poskytuje plnú ochranu laserového lúča. V kombinácii s kompaktnými automatizačnými systémami AMADA dosiahnete kratšie dodacie lehoty. Vláknový laser AMADA má vyššiu premenu energie a 3 krát vyššiu energetickú účinnosť ako CO2 laser. Spotreba energie oscilátora je tiež podstatne znížená. Nie sú potrebné zahrievacie operácie ani laser plynu, čím sa dosiahne úspora prevádzkových nákladov minimálne 70 %.Konštrukcia vláknového laserového oscilátora a optický prenos laserového lúča je menej zložitý ako systém CO2. To drasticky znižuje nároky na údržbu oscilátora a optických častí. Optimálne ohnisko sa automaticky nastaví z databázy rezania tak, aby vyhovovalo každému materiálu.
LC-2515C1AJ veľkokapacitný, všestranný turret vrátane jednotky so 4 stanicami na rezanie závitov má veľkokapacitnú vežu so 46 stanicami (4 Auto Index), ktorá umožňuje flexibilitu vo výrobnom procese.

Aby sa eliminovali problémy so spracovaním spojené s vysoko formovacími nástrojmi, ako je poškriabanie, zdvíhacie stanice matrice ich udržiavajú pod úrovňou materiálu počas pohybu materiálu.
Identifikácia nástroja je vyznačená na každom jednotlivom nástroji, takže každý môže byť digitálne spravovaný. Keď je nástroj nainštalovaný, stroj automaticky skontroluje ID, aby sa ubezpečil, že sa používa správny nástroj.

Technické údaje

LC-2515C1AJ
Rozmery:(D) 6420 x (Š) 6927 x (V) 2377
Ovládanie:AMNC 3i
Úderná sila (kN):200
Systém pohonu:AC servo drive
Veža - počet staníc:46 MPT (4 Auto Inderx)
Ovládané osi (súčasne) - laser:X, Y, Z, CF
Ovládané osi (súčasne) - vysekávanie:X, Y, A
Posun na osi X x Y (mm):3050 x 1525
Max. posun súčasne - vysekávanie, X/Y (m/min):128
Max. posun súčasne - laser, X/Y (m/min):128
Max. počet úderov - 5mm úder/25.4mm oblasť (hpm):370
Presnosť polohovania (mm):+/-0.07
Kombinovaná pracovná oblasť (s premiestnením) (mm):3050 x 1525
Max. hrúbka materiálu (sekanie) (mm):6
Max. hmotnosť materiálu (kg):220
Veľkosť pracovného žľabu X x Y (mm):400 x 1525
Hmotnosť stroja (kg):20 000
SERIES LC-C1 AJ