Prehliadaním našej webovej lokality súhlasíte s tým, že môžeme používať súbory cookie na zabezpečenie jej plnej funkčnosti a analýzu návštevnosti ( viac informácií ).

Vysekávacie lisy AMADA

Spoločnosť AMADA v nových vysekávacích lisoch AE a EM využíva už len servo-elektrický pohon, ktorý poskytuje zákazníkovi maximálny komfort a pružnosť vo výrobe, vysoký stupeň zníženia nákladov a efektivity výroby.

AE - Vysekávací lis

AE je typová rada vysekávacích lisov so servo-elektrickým pohonom s revolverovým zásobníkom nástrojov, vrátane otočných staníc. Kartáčový stôl zaručuje šetrný prístup k vysekávanému materiálu. Stupeň automatizácie pre manipuláciu s plechom je možný ako doplnkové prídavné zariadenie. Priemerná spotreba cca. 3,5kW počas vysekávania dáva zariadeniu možnosť vysokej efektívnosti výroby.

Detail produktu

EM / EMZ - Vysekávací lis

EM a EMZ, typová rada vysekávacích lisov so servo-elektrickým pohonom, s revolverovým zásobníkom, s použitím nástrojov až do priemeru 114,3mm, dáva predpoklad pre komplexné riešenie tvarovacieho centra podľa požiadaviek zákazníka.
Široký stupeň automatizácie umožňuje prepojiť systémy medzi sebou vrátane napojenia na skladové hospodárstvo. Tvarovacie centrum AMADA pokrýva všetky požiadavky zákazníka pre efektívnu výrobu s minimalizovanými nákladmi na prevádzku, údržbu a spotrebu elektrickej energie.

Detail produktu

Servoelektrický pohon

Efektívna priemyselná výroba a ochrana životného prostredia si vyžadujú inovatívne riešenia. Servo-elektrický pohon AMADA spája výhody konvečných mechanických pohonov s flexibilitou a rýchlosťou hydraulických vysokovýkonných pohonov.
Svojim princípom šetrenia elektrickej energie a splnenia enviromentálnych požiadaviek zabezpečuje:
- 60-70% zníženie spotreby energie
- vylúčenie olejových náplní
- zníženie emisie hluku

Ďalšie informácie

Automatická výmena nástrojov

Pre zabezpečenie vysokého stupňa automatizácie výroby vyvinula spoločnosť AMADA systém automatickej výmeny nástrojov vo vysekávacom lise. Systém umožňuje rozšírenie palety nástrojov v automatizovanom zásobníku až na 600ks horných a spodných nástrojov.

Detail produktu

Certifikácia
STN EN ISO 9001:2016